top of page

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU 1670m² HŘEBEČ - KLADNO

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU 1670m²
HŘEBEČ - KLADNO

Nabízíme Vám ke koupi krásný slunný a kaskádovitý pozemek č.parc. 1223 v KÚ Hřebeč. Dle platného Územního plánu se pozemek nachází v zastavitelném území část území určené pro nízkopodlažní bydlení. Pozemek má celkem 1670m2, je napojen na hlavní komunikaci.

 

Jedná se o klidnou část obce, která má veškerou občanskou vybavenost pro rodinný život, jde o vyhledávanou lokalitu v dojezdové vzdálenosti autem pár minut do Prahy nebo do Kladna. Pozemek si zamiluje především ten kdo preferuje kaskádovitý terén obklopený přírodou v naprostém soukromí. Pozemek nabízí dostatek klidu a krásného výhledu pro plnohodnotné bydlení. Další výhodou je, že 3 minuty od pozemku se dostanete na hlavní dálnici směr Praha - Chomutov. Pár set metrů od pozemku se nachází památník Lidice, který je hodně vyhledávaným místem pro širokou veřejnost.

 

Inženýrské sítě jsou v dosahu a to: elektřina s pilířkem na hranici pozemku zavedena, plyn není, vodovod v komunikaci, studna na pozemku, kanalizace v komunikaci.

 

Dle připravované - projednávané změny Územního plánu, tento pozemek stále zůstává ve stejné zastavitelné části - bydlení.

 

Na části pozemku dle přiložené mapky je Věcné břemeno(kanalizace). V tomto místě a v jeho ochranném pásmu nelze stavět (celková šíře ochranného pásma jsou 3m).

 

Pozemek se nyní využívá k rodinné rekreaci, je to odpočinková zahrada s bazénem.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

luxusní dům

Domluvte si prohlídku ještě dnes!

MAPA NEMOVITOSTI

bottom of page