PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1/G, 1008m² PARDUBICE

REZERVACE

Nabízím Vám ke koupi úžasný rodinný dům, který splní Vaše veškerá očekávání. Rodinný dům který je zasazen do vzrostlé zahrady, má vyhřívaný bazén a sousedí s nedalekým lesem. Poskytuje soukromí a klid od 2,5 km vzdálených Pardubic. Dům je v klidné části obce Staročernsko.

 

 V přízemí domu je umístěna společenská část, kde budete trávit společné chvíle s rodinou a přáteli.  Dispozice domu nabízí velký obývací pokoj s krbem, samostatnou kuchyni a jídelnou, 3 prostorné ložnice, z toho hlavní ložnice má vlastní velkou šatnu, 2 koupelny, pracovnu, a další technické místnosti, včetně garáže. V domě je vše zařízeno na míru, právě tak, aby působivý dojem byl spojen s funkčností. Design, včetně barevného konceptu, byl řešen ve spolupráci s návrháři.

Dům je propojen se zahradou velkými francouzskými okny a terasou. Máte tak možnost kontrolovat děti u bazénu, nebo účastnit se rozhovoru s návštěvou která sedí na terase, když připravujete kávu.

Nadstandardně velká zahrada umožňuje komfort a vybízí k odpočinku. Vzrostlá zeleň, závlahový systém, osvětlení, zabezpečovací a kamerový systém, vše připraveno k Vašemu užívání.

Jedinečná příležitost mít vše výše zmíněné a mnohem více a prakticky IHNED.

Bez usilovného hledání vhodného pozemku, čekání na stavební povolení, handrkování se s projektanty, úřady a dodavateli, nekonečných dodělávek, letitého čekání až trochu vzroste zahrada, …

 

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízím také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

 

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování. Majitel si vyhrazuje právo výběru klienta dle vlastních požadavků.

 

Více informací Vám ráda sdělím osobně. Neváhejte a domluvte si schůzku ještě dnes!

DSC08050.jpg

Domluvte si prohlídku ještě dnes!

Souhrnné informace

Mapa nemovitosti