top of page

Prodej komerčního areálu 20.402 m² Chrast, okres Chrudim

Prodej komerčního areálu 20.402 m² Chrast, okres Chrudim

Prodej výrobního a skladového areálu – zkolaudovaného pro truhlářskou výrobu, včetně pozemků o celkové rozloze 20.401 m2, v Chrasti u Chrudimi

 

Komerční objekt se nachází v lukrativní lokalitě, s velkým potenciálem využití. Lokalita je dobře dostupná k budoucímu napojení na D35, směr Holice – Brno, Holice – Hradec Králové, Praha, Náchod..

Celková plocha areálu je 20.402 m2.

 

Areál se skládá z administrativní budovy, provozní budovy se sociálním zázemím a showroomem, čtyř výrobních a skladových hal, kovové haly, volné skládky, skladového a dopravně manipulačního prostoru.

 

Celý areál je po drahé a rozsáhlé rekonstrukci budov a zpevněných venkovních prostor. To zajisté vidíte na videoprezentaci připojené k inzerátu.

 

Napojení na veškeré inženýrské sítě je samozřejmostí. Za zmínku stojí vlastní studny, z kterých je používána voda a majitel platí pouze vodné.

Areál je možné rozdělit na více sekcí a pronajímat. V současné době je areál pronajímán s možností výpovědí nájmu dohodou. Pokud byste měli zájem o vyhledání vhodného nájemce, rádi Vám pomůžeme. O dalším možném členění se můžeme pobavit.

 

Pro více informací mne kontaktujte, ráda Vám nemovitost osobně představím. Dále Vám také nabízím možnost k nahlédnutí do znaleckých posudků, které jsou velmi zajímavé.

PENB nedodán.