top of page

Prodej stavebního pozemku 1 447 m²  Vortová, okres Chrudim

St.pozemek Vortová Chrudim

St.pozemek Vortová Chrudim

Prodej stavebního pozemku 1 447 m² Vortová, okres Chrudim

Na chvilku se zasněte. Představte si krásnou čistou přírodu, louky, lesy, potůček, vše voní čistým vzduchem, věje lehký větřík. Malá obec, kde je pár domů, chalup. Ty panoramata! Klid a mír.

Krásné, že? Mám velkou radost, že Vám nyní takové místo mohu nabídnout.

 

V obci Vortová, okr. Chrudim, v chráněném území, se nachází stavební pozemek, o výměře 1.447m2. Pozemek je na okraji zástavby, je malinko svažitý. Je opravdu velký! Je napojen na místní asfaltovou komunikaci. Na pozemku se nachází vrtaná studna (hlavní zdroj vody) a elektrický budník. Majitelka započala stavbu, dle platného Stavebního povolení a je zde již kompletní základová deska.

 

Vybudována je tedy základová deska s přípojkami. Nyní, pokud budete chtít, je možnost změny dispozic a úprav vzhledu a fasády domu. Dům je koncipován jako 3+KK, dle stavební dokumentace je zde velký obytný pokoj s kuchyňským koutem, krbovými kamny a s velkou terasou, dále dva samostatné pokoje, koupelna, WC a zádveří. V podkroví může vzniknout další místnost pro Vaši potřebu.

 

V ceně je stavební povolení, včetně projektu rodinného domu/chalupy o dispozici 3+KK (užitná podlahová plocha je nyní 76,8 m2), povolení ČOV, stavební povolení k přípojkám (elektro). Stavbu lze realizovat prakticky okamžitě, bez zdlouhavého procesu povolení v rámci CHKO.

 

Obec je ležící 8 km na jih od Hlinska v Čechách má dobrou polohu pro letní turistické nebo zimní lyžařské výlety na nedaleké nejvyšší vrcholy Žďárských vrchů. Kromě toho přímo přes obec Vortová prochází dálková cyklotrasa Pražská stezka, vedoucí z Brna do Prahy. Do obce jezdí IDOS.

 

Pro více informací, případně detailní informace plánované stavby, kontaktujte makléře.

462 - RD VORTOVA - EXT_WOOD_6 - Photo copy (1).jpg

Domluvte si prohlídku ještě dnes!

Mapa nemovitosti 

bottom of page