top of page

PODZEMNÍ BUNKR - KRYT CIVILNÍ OBRANY, PARDUBICE 1.206m2

Atomový kryt Pardubice

PODZEMNÍ BUNKR - KRYT CIVILNÍ OBRANY

           Mimořádná nemovitost k prodeji!

Teď, více než jindy, je otázka bezpečí a budoucnosti často skloňována.

Podzemní bunkry nechceme potřebovat. Nikdy. Ale najdou se lidé, kteří si ho pro své bezpečí přejí mít.

Zde Vám nabízím podzemní bunkr, který již stojí, je zkolaudován a můžete ho začít ihned využívat.

 

Nemovitost se nachází v Pardubicích, ve Východních Čechách. Je přímo ve městě. Rozměry celé budovy pod kterou je kryt CO jsou 23,5 x 56,2m. Velikost bunkru je 1206 m2.

Popis: V celém komerčním objektu pod kterým bunkr je, se nachází více firem, které zde provozují své živnosti. Vlastnictví je rozděleno prohlášením vlastníka budovy na bytové a nebytové jednotky, založeno SVJ. Celá budova je „podsklepená“, tzn. že kryt CO je v celé zastavěné ploše.

Přístup je možný třemi vchody, využívaný a oficiální je pouze jeden a to směrem od hlavní silnice. Stavba je vybudovaná jako kryt CO, nyní s kolaudačním rozhodnutím na provozování diskoték. Diskotéky zde již nejsou, nyní jsou prostory užívány jako golfový klub.

 

Prostory nemají nikde žádná okna. Jsou zde dva sály a více místností včetně sociálních zařízení. Objekt je napojen na plyn, elektřinu a vodu, ovšem plyn v prostoru krytu není zapojen. Elektřina je v původním stavu 220/380V, ohřev vody je z bojleru. V prostorách je konstantní, stálá teplota, není zde topení, je zde „akorát“. Větrání a cirkulaci zajišťují rozvody vzduchotechniky. Objekt je používaný a v běžném provozním stavu.

 

Majitel vlastní i parkovací místa před budovou a pokud by byl zájem, můžeme o nich také jednat.

 

V objektu je nyní ještě od jiného vlastníka k prodeji na I.NP provozovna restaurace a herna s výherními automaty, dále na II.NP kanceláře a prostory s halou, můžete mít tedy navíc ještě 1.432m2. 

 

Další informace Vám ráda sdělím, včetně technické specifikace a půdorysu.

 

Cena na vyžádání.

Domluvte si prohlídku ještě dnes!

Mapa nemovitosti 

bottom of page