PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU S VÝSTAVBOU RD Sezemice Počaply

banner-obchvat-charakteristika

banner-obchvat-charakteristika

BÁRA_S_vchod

BÁRA_S_vchod

BÁRA S bazén

BÁRA S bazén

BÁRA_S_dispozice

BÁRA_S_dispozice

Prodej projektu na klíč 91 m², pozemek 650 m² SEZEMICE POČAPLY

Nabízíme výstavbu rodinného nízkoenergetického jednopatrového domu na klíč v obci Počaply, certifikovanou stavební společností. Jedná se o rodinný dům v provedení nízkoenergetické třídy B, s podlahovou plochou 77 m², při zastavěné ploše 91 m² a dispozici 4+kk. Dům je nabízen na konkrétním pozemku, který má výměru 650m² a jeho kupní cena je již zahrnuta do celkové nabídkové ceny.

 

Tepelně izolační vlastnosti této nízkoenergetické stavby odpovídají přísným kritériím pro tuto kategorii rodinných domů. Doba stavby na klíč je v závislosti na výběru typu výstavby a stavebního povolení max. do 6 měsíců. Inženýrské sítě (voda, elektřina) se nachází na pozemku. Odpad nutno vyřešit jímkou a čističkou odpadních vod (ČOV). Přístup na pozemek je z místní asfaltové komunikace. Pozemek je obdélníkového tvaru, je rovný.

 

Pro více informací ohledně výstavby nebo domluvení prohlídky pozemku nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat. Jako společnost, která se zabývá i profesionálním finančním poradenstvím, Vám velice rádi zajistíme i hypoteční úvěr za stále příznivý úrok na trhu a poradíme, se kterou bankou je lépe stavět pro Vás a na míru Vašim potřebám.

Domluvte si prohlídku ještě dnes!

Souhrnné informace

Mapa nemovitosti