top of page
Malorka 3

Malorka 3

Malorka 2

Malorka 2

Malorka 1

Malorka 1

Prodej domu 5+1 na klíč, 146m2, včetně pozemku 2400m2,

Mančice Kolín

Podrobné informace

Výstavba bungalovu na klíč včetně pozemku

Nabízíme výstavbu rodinného nízkoenergetického domu typu bungalov na klíč v obci Mančice okr. Kolín, certifikovanou stavební společností.

Jedná se o rodinný dům v provedení nízkoenergetické třídy B s podlahovou plochou 146 m2 při zastavěné ploše 112 m2 a dispozici 5+kk. Dům je nabízen na konkrétním pozemku, který má výměru přibližně 2.400m2 a jeho kupní cena je již zahrnuta do celkové nabídkové ceny.

Doba stavby na klíč je v závislosti na výběru typu výstavby a stavebního povolení max. do 6 měsíců. Na hranici pozemku je elektřina, vodovodní přípojka a kanalizace vede v hlavní komunikaci cca 1m od pozemku. Svojí polohou nabízí pozemek velmi pěkné a klidné bydlení v blízkosti města Kolín.

Je zde možnost i pozemek zakoupit samostatně a nebo si nechat navrhnout jiný typ domu, například do "L". Pozemek se bude dělit geometrickým plánem a jeho výměra bude upřesněna.

Pro více informací ohledně výstavby nebo domluvení prohlídky pozemku nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat. Jako společnost, která se zabývá i profesionálním finančním poradenstvím, Vám velice rádi zajistíme i hypoteční úvěr za stále příznivý úrok na trhu a poradíme, se kterou bankou je lépe stavět Vám na míru k Vašim potřebám.

Domluvte si prohlídku ještě dnes!

Souhrnné informace

Mapa nemovitosti 

bottom of page